‘Surprizat’ e motit për gjysmën e dytë të muajit gusht

Publikuar tek: aktualitet, më 21:59 10-08-2018 ‘Surprizat’ e motit për gjysmën e dytë të muajit gusht Foto ilustruese

Pas temperaturave të larta të fillimit të gushtit, që prej ditës së enjte ato kanë filluar një rënie të lehtë.

Sipas Meteoalb, temperaturat kanë pasur një rënie të lehtë në verilindje dhe jugperëndim, por ka qenë pothuajse e pandjeshme.

Ulja e temperaturave do të ndihet kryesisht gjatë orëve të para të mëngjestit të së shtunës dhe në ditët në vijim.

Pavarësisht shirave në zonat e izoluara, pjesa tjetër e gushtit pritet nje rënie e lehtë, por 10 ditëshi i funidt do të sjell surpriza, të nxehtin afrikan në të gjithë kontinentin e Europës e rrjedhimisht në juglindje ku bën pjesë vendi ynë.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra me 8 të vrarë, reagon ish deputeti i PS: Mbledhje e jashtëzakonshme e Kuvendit
Zbulohet çfarë bëri autori pak para masakrës në Selenicë. Konflikti me të afërmit dhe akuza për vjedhjen e pulave »
Article Logic
Execution time: 0.017279863357544
array(1) { ["section"]=> string(59) "surprizat-e-motit-per-gjysmen-e-dyte-te-muajit-gusht-130750" }