Surprizat e motit, temperatura të larta dhe rrebeshe shiu sot në këto zona

Publikuar tek: aktualitet, më 07:05 11-08-2018 Surprizat e motit, temperatura të larta dhe rrebeshe shiu sot në këto zona

Moti vijon me kthjellime në Jug dhe zonat Qendrore por Veriu-Verilindja mbeten me vranësira të herëpashershme. Orët e pasdites fuqizojnë vranësirat në vend duke sjellë rrebeshe të përkohshme shiu në Veri-Verilindje.

Sipas Meteoalb era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 1-2 ballë.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në të dy ekstremumet termike duke variuar nga 15 në 38 dradë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me pantallona të shkurtra dhe kallashnikovin me vete, dalin PAMJET e ARRESTIMIT të Ridvan Zykajt
“Të varet, t’i bëhet mishi copa-copa”, shqiptarët kërkojnë dënimin me vdekje për Ridvan Zykajn, por ja çfarë ka ndodhur me profilin e 24 vjeçarit në Facebook »
Article Logic
Execution time: 0.026447057723999
array(1) { ["section"]=> string(80) "surprizat-e-motit-temperatura-te-larta-dhe-rrebeshe-shiu-sot-ne-keto-zona-130767" }