Surprizohet Arbana Osmani në mesnatë, lule nga mikeshat e shtrenjta

Publikuar tek: barometri, më 08:25 19-02-2018 Surprizohet Arbana Osmani në mesnatë, lule nga mikeshat e shtrenjta

Mbrëmjen e kaluar u rikthye në ekran sezoni i dytë i emisionit “Dua të të bëj të lumtur” të moderuar edhe këtë vit nga Arbana Osmani.

Programi vijoi me histori prekëse dhe surpriza, ndërsa moderatorja u surprizua pas mbarimit të emisionit.

Përmes një video në Instagram, Arbana ka treguar se teksa qëndronte në një restorant, kanë ardhur lule për moderatoren.

Ndrësa Arbana ka bërë të kuptohet se surpriza ishte nga miket e saj Xhemit dhe Pranverës dhe më pas i ka përqafuar ato.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024339199066162
array(1) { ["section"]=> string(73) "surprizohet-arbana-osmani-ne-mesnate-lule-nga-mikeshat-e-shtrenjta-110713" }