Surprizohet modelja shqiptare merr dhuratën me vlerë rreth 200 mijë euro nga bashkëshorti milioner

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:35 26-12-2016 Surprizohet modelja shqiptare merr dhuratën me vlerë rreth 200 mijë euro nga bashkëshorti milioner

Supermodelja shqiptare, Emina Cunmulaj është befasuar nga dhurata e fundit e bashkëshortit të saj izraelit, Sam Nazarian.

Ajo ka marrë një dhuratë shumë të çmuar një makinë ‘Bentley’ ngjyrë e zezë dhuratë e cila e ka mahnitur modelen. E entuziazmuar, ajo ka ndarë me të gjithë fansat e saj lajmin duke e falenderuar përzemërsisht për dhuratën me vlerë rreth 200 mijë euro.

 “Faleminderit dashuri”, shkruan Emina në rrjetet sociale teksa ka publikuar dhe foton. 

 aida.png

emina.png

 eeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04830002784729
array(1) { ["section"]=> string(104) "surprizohet-modelja-shqiptare-merr-dhuraten-me-vlere-rreth-200-mije-euro-nga-bashkeshorti-milioner-63841" }