Surprizon bashkëshortja e Alban Dudushit gjatë shtatzënisë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:19 09-03-2017 Surprizon bashkëshortja e Alban Dudushit gjatë shtatzënisë (FOTO)

Alban Dudushi po pret të bëhet baba për herë të dytë.

Dudushi dhe kryeredaktorja e “Top Show”, partnerja e tij Bieta Sulo po e shijojnë në maksimum pritjen e ëmbël.

Bieta ditët e fundit të shtatzënisë po i kalon duke bërë sport për të mbajtur trupin në formë. Bieta ka publikuar disa foto teksa bën vrap nga liqeni dhe duket mëse në formë, ndërsa barku i saj ka marrë formën e rrumbullakët. 

 

yjyj.jpgyuk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023017883300781
array(1) { ["section"]=> string(69) "surprizon-bashkeshortja-e-alban-dudushit-gjate-shtatzenise-foto-71357" }