Surprizon Elia Zaharia dhe Ardit Gjebrea, ngrenë në këmbë publikun në hapjen e “Këngës Magjike”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:41 07-12-2016 Surprizon Elia Zaharia dhe Ardit Gjebrea, ngrenë në këmbë publikun në hapjen e “Këngës Magjike”

“Kënga Magjike” ka startuar mbrëmjen e sotme në një mënyrë të mrekullueshme. Elia Zaharia dhe Ardit Gjebrea kanë hapur festivalin duke kënduar së bashku këngën fituese të  vitit të kaluar.

Ata kanë interpretuar këngën “Akoma Jo” të këngëtares fituese në 2015, Aurela Gaçe, duke krijuar një super atmosferë në Pallatin e Kongreseve.

Princeshë Elia Zaharia ka qënë pjesë e grupit të njohur muzikor “Spirit Voice” i vili përbëhej nga Soni Malaj dhe Dorina Tiko.

elia-arditi-550x370_1.jpgdppt-550x416.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019717216491699
array(1) { ["section"]=> string(98) "surprizon-elia-zaharia-dhe-ardit-gjebrea-ngrene-ne-kembe-publikun-ne-hapjen-e-kenges-magjike-61937" }