Surprizon Vildane Zeneli, vishet në Ibiza (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 09-08-2015 Surprizon Vildane Zeneli, vishet në Ibiza (FOTO)

Modelja kosovare Vildane Zeneli ka surprizuar së fundmi me disa foto që ka hedhur në rrjetet sociale.Çuditërisht Vildania shihet e veshur duke mos ekspozuar linat e saj, pasi përgjithësisht ajo pozon e zhveshur.Madje ajo ka zgjedhur të vishet në Ibiza,ku dhe po pushon.

vildane2

vildane 3

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Taylor Swift trembet nga fansi gjatë koncertit (VIDEO)
6 pamje të ndryshme për disa modele nga Marco Miglioreli në sallonin e bukurisë “New Look Tina” »
Article Logic
Execution time: 0.022758007049561
array(1) { ["section"]=> string(51) "surprizon-vildane-zeneli-vishet-ne-ibiza-foto-18079" }