Tahiri para gjykatësve: I gatshëm të shkoj dhe në burg, s’kam ndërmend të iki nga Shqipëria

Publikuar tek: barometri, më 09:30 16-12-2017 Tahiri para gjykatësve: I gatshëm të shkoj dhe në burg, s’kam ndërmend të iki nga Shqipëria

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026252031326294
array(1) { ["section"]=> string(96) "tahiri-para-gjykatesve-i-gatshem-te-shkoj-dhe-ne-burg-s-kam-ndermend-te-iki-nga-shqiperia-103266" }