Tahiri shkon të takojë mësuesen e parë: Ja kush i mësoi ABC-në ministrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:48 07-03-2017 Tahiri shkon të takojë mësuesen e parë: Ja kush i mësoi ABC-në ministrit

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, sot më 7-mars, në festën e mësuesit ka shkuar aty ku është ulur për herë të parë në bankat e shkollës, te “Vasil Shanto”.

Ky është edhe takimi emocionues i ministrit me mësuese Qamilen.

“Mësuesja e klases së parë, nuk harrohet kurrë, aq me pak mesuese Qamilja te Vasil Shanto!

Gëzuar për gjithë mësuesët”, shkruan Tahiri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja e PS-së dhe pedagogia e gjuhës, letër mësueses që pakkush i shkruan sot: E shikon çfarë fati ke?
Deputeti i shumëpërfolur rikthehet në bankat e shkollës, jep një mesazh të fortë për mësuesit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.32383608818054
array(1) { ["section"]=> string(77) "tahiri-shkon-te-takoje-mesuesen-e-pare-ja-kush-i-mesoi-abc-ne-ministrit-71041" }