Takimi i përjavshëm, Rama shkon te Meta

Publikuar tek: politike, më 09:20 17-02-2016 Takimi i përjavshëm, Rama shkon te Meta

Kryeministri Edi Rama ka përshkuar edhe këtë mëngjes rrugën nga Kryeministria drejt Kryesisë së Kuvendit, për tu takuar me Ilir Metën.

Takimi i përjavshëm i dy krerëve të qeverisë mbahet në ambientet e Kuvendit, ku diskutohet për zhvillimet më të fundit politike, lëvizjet në qeveri dhe progresin e reformave kryesore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncohet në Prokurori, Kelment Ndoni, kryebashkiaku i Këlcyrës
Bregu-Gjoshës: Shkresat, një tufë me gabime. Znj.ministre a ke një plan? Gjosha: E nisët me kritika të pabaza »
Article Logic
Execution time: 0.025679111480713
array(1) { ["section"]=> string(44) "takimi-i-perjavshem-rama-shkon-te-meta-32795" }