Takimi më Fleckenstein, Meta jep detaje

Publikuar tek: aktualitet, më 16:20 09-11-2018 Takimi më Fleckenstein, Meta jep detaje

Presidenti Ilir Meta takoi sot eurokomisionerin e e BE Knut Fleckenstein. Vetëm pak minuta më parë kreu i shtetit ka ndarë në profilin e tij në Facebook një foto nga takimi me eurokomisionerin.

‘Pata kënaqësinë të takohesha me eurodeputetin, Knut Fleckenstein. Vetëm reformat e vërteta në fushën e sundimit të ligjit do të çojnë drejt çeljes së negociatave të anëtarësimit në Bashkimin Europian”, shkruan Meta në diçiturë, duke mos dhënë më shumë detaje.

Takimi i Fleckenstein dhe Metës erdhi si pasojë e mosdekretimit të Sandër Lleshit në postin e ministrit të Brendshëm nga ana e Presidentit.

meta.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U ekzekutua në mes të lokalit, kush është Fatmir Hodo, ish-kryetari demokrat i komunës
Defekt me pompën, 50 mijë banorë pa ujë të pishëm në Fushë-Krujë »
Article Logic
Execution time: 0.17839479446411
array(1) { ["section"]=> string(45) "takimi-me-fleckenstein-meta-jep-detaje-140909" }