Takimi në eventin e rëndësishëm, mësuesja e 8-vjeçares i bën surprizën që nuk e priste Metës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:36 25-10-2017 Takimi në eventin e rëndësishëm, mësuesja e 8-vjeçares i bën surprizën që nuk e priste Metës (FOTO)

Presidenti i vendit, Ilir Meta ditën e sotme ishte i pranishëm në një event në ambasadën Çeke, ku celebrohej festa kombëtare e atij vendi.

Por gjatë këtij takimi ku presidenti Meta është takuar me personalitete të ndryshme të politikës dhe diplomatikës, ishte një takim i veçantë që e surprizoi atë.

Meta ka takuar në këtë event të rëndësishëm një person në që ka mbetur në memorien e  tij.

Bëhet fjalë për një zonjën Marlena, e cila ka qenë mësuesja e Ilir Metës në shkollën 8-vjeçare “Fan Noli”.

Më poshtë postimi i plotë i presidentit Meta:

Screenshot_22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01789402961731
array(1) { ["section"]=> string(102) "takimi-ne-eventin-e-rendesishem-mesuesja-e-8-vjecares-i-ben-surprizen-qe-nuk-e-priste-metes-foto-97214" }