Takimi special i Albanës me shokët “gaforre" (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:18 28-07-2016 Takimi special i Albanës me shokët “gaforre

Albana Osmani ndodhet në Barcelonë. Moderatorja ka qenë në një nga akuariumet e Barcelonës dhe ka takuar miqtë e saj.

Bukuroshja shkuan, “Si e lindur në korrik jam “Gaforre”, ndaj sot mund të them se kalova kohë fantastike me shokët e klasës’.

 

Si e lindur ne Korrik jam 'Gaforre', ndaj sot mund te them se kalova nje kohe fantastike ' me shoket e klases" ?????????

A video posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on Jul 28, 2016 at 8:58am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031431913375854
array(1) { ["section"]=> string(54) "takimi-special-i-albanes-me-shoket-gaforre-video-48018" }