“Taksa më të ulëta?”, Basha nxjerr ‘zbuluar’ Ramën: Gënjen, paguhet më shtrenjtë

Publikuar tek: barometri, më 08:10 23-06-2018 “Taksa më të ulëta?”, Basha nxjerr ‘zbuluar’ Ramën: Gënjen, paguhet më shtrenjtë

Kryedemokrati Basha ka përgënjeshtruar deklaratat e Edi Ramës në lidhje me taksat më të ulëta për bizneset.

 

Me anë të një video të postuar, Lulzim Basha ka thënë se shqiptarët paguajnë 97% më shumë taksa, teksa ka shtuar se e vetmja mënyrë shpëtimi është bashkimi me PD-në.

POSTIMI:

Kush dëgjon Edi Ramën të flasë për taksa më të ulëta, e di se ai gënjen paturpësisht!

97% e shqiptarëve paguajnë më shumë taksa.

Me taksën e re të ndërtesës bizneset po paguajnë 2-4 herë më shtrenjtë.

E vetmja zgjidhje për shpëtimin e çdokujt që refuzon të grabitet nga qeveria dhe bashkia është bashkimi me PD dhe alternativën tonë për taksat më të ulëta në rajon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027522087097168
array(1) { ["section"]=> string(79) "taksa-me-te-uleta-basha-nxjerr-zbuluar-ramen-genjen-paguhet-me-shtrenjte-125418" }