Taksisti që po tërheq vëmendjen e gjithë qytetarëve të Tiranës: Çfarë ka bërë për Nënë Terezën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 19-10-2016 Taksisti që po tërheq vëmendjen e gjithë qytetarëve të Tiranës: Çfarë ka bërë për Nënë Terezën

Kjo është taksia që qysh prej natës së mbrëmshme ka tërhequr vëmendjen e të gjithë qytetarëve të Tiranës.

Në ditën Kombëtare të Nënë Terezës, e cila tanimë është Shën Tereza, taksisti ka pikturuar në taksi figurën e saj ndërsa ka përzgjedhur edhe disa vargje mjaft interesante.

“Ne s’mund të bëjmë dot gjëra të mëdha, vetëm gjëra të vogla me dashuri të madhe... Nënë Tereza Shenjtëri”.

Një mesazh mjaft i bukur ky dhe një ide që vlen për t’u përgëzuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046430110931396
array(1) { ["section"]=> string(99) "taksisti-qe-po-terheq-vemendjen-e-gjithe-qytetareve-te-tiranes-cfare-ka-bere-per-nene-terezen-56690" }