Tallja e Ramës me mediat, vendos kazanin në ERTV-në e tij (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:20 01-02-2018 Tallja e Ramës me mediat, vendos kazanin në ERTV-në e tij (Foto)

Kryeministrit Edi Rama nuk i humbasin detajet, madje as mundësitë për të ofenduar përmes këtyre detajeve këtë herë mediat të cilat i quan kazan.

Rama madje ka vendosur t’i sfidojë hapur duke pasuruar programacionin e televizionit qeveritar propagandistik ERTV (Edi Rama Televizion).

Prej ditës së djeshme kryeministri prezantoi intervistat. Por gjatë intervistës së sotme të Taulant Ballës për ERTV, një detaj bie në sy. Tavolina në mes të studios. Ajo është ideuar në formën e një kazani. Një kuti transparente për të treguar se çfarë ka brenda, disa gazeta dhe letra të mbledhura shuk.

sdgfergerg4rgerg4eg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028131008148193
array(1) { ["section"]=> string(68) "tallja-e-rames-me-mediat-vendos-kazanin-ne-ertv-ne-e-tij-foto-108773" }