Tani Edi Rama është i dënuar të qeverisë mirë ose përndryshe...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:22 27-06-2017 Tani Edi Rama është i dënuar të qeverisë mirë ose përndryshe...

Alibia e Edi Ramës për drejtimin e “timonit” me rezultatin e deritanishëm që nxjerr PS bindshëm fituese të zgjedhjeve, rrëzohet.

Ramës s’i mbetet gjë tjetër, thotë gazetari Denis Dyrnjaja, veçse të qeverisë mirë.

“Tani Ed Rama nuk ka më asnjë alibi për qeverisjen e katër viteve të ardhshme. Është "i dënuar" të qeverisë mirë ose ndryshe shqiptarët do përdorin forcën e votës për ta çuar pas 4 vitesh aty ku çuan këtë herë Lul Bashën dhe Ilir Metën.

Zgjedhjet treguan se njerëzit këtu të vënë në provë dhe nuk janë aq të pavëmendshëm sa ç'duken përballë realitetit”, shkruan gazetari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033378124237061
array(1) { ["section"]=> string(66) "tani-edi-rama-eshte-i-denuar-te-qeverise-mire-ose-perndryshe-84127" }