Tani këngëtarja po e beson vërtetë: Më duket se erdhën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:21 02-12-2016 Tani këngëtarja po e beson vërtetë: Më duket se erdhën (FOTO)

Këngëtarja Rovena Dilo po ndjen atmosferën e festave që në fillim të dhjetorit. Me një veshje tepër elegante, një gotë verë të kuqe në dorë si dhe pranë zbukurimeve të fundvitit këngëtarja sjell atmosferën festive.

 “Më duket se erdhën”,-shkruan këngëtarja gati një muaj para festave, megjithatë atmosfera ndihet…

rovena_dilo.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dedikimi prekës i Albërie Hadërgjonaj për një person të shtrenjtë: Eshtë një ditë ku unë ulem para Zotit...
Era Istrefi rrëmben çmimin e rëndësishëm europian »
Article Logic
Execution time: 0.016058921813965
array(1) { ["section"]=> string(64) "tani-kengetarja-po-e-beson-vertete-me-duket-se-erdhen-foto-61398" }