Tatimorët duan t’i sekuestrojnë ekspresin, ja si reagon pronari (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:31 23-10-2015

Në një video të publikuar në Youtube pretendohet se duket moment kur dy inspektorë të Tatimeve shkojnë për të sekuestruar makinerinë e kafes ekspres në një biznes.

Por reagimi i pronarit të lokalit ka qenë sa impulsive aq edhe i papritur. Pasi i kanë thënë se do t’i sekuestrojnë ekspresin ai e ka kapur makinerinë dhe e ka përplasur në tokë duke e thyer. “Urdhëroni, sekuestrojeni tani, por vetëm mblidhni pjesët e shpërndara në dysheme”, mendohet se mund të ketë thënë pronari në ato momente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018167018890381
array(1) { ["section"]=> string(74) "tatimoret-duan-t-i-sekuestrojne-ekspresin-ja-si-reagon-pronari-video-23819" }