Taulant Balla kundër opozitës: Ndërmjet drekës dhe Parlamentit si gjithmonë ata zgjodhën drekën!

Publikuar tek: politike, më 16:31 04-03-2016 Taulant Balla kundër opozitës: Ndërmjet drekës dhe Parlamentit si gjithmonë ata zgjodhën drekën!

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka komentuar ikjen e opozitës nga Parlamenti gjatë ditës së sotme. Balla ka thënë se ata nuk rrinë dot pa drekë, ndaj dhe u larguan sot nga Parlamenti.

“Kjo është opozita me pa drejtim dhe me pa busull në botë. Sa për bojkotin e tyre, mos u habisni, kur t'i shihni enjten tjeter ne seancë plenare. Me vrap. Sot ikën sepse ata nuk rrinë dot pa drekë. Dhe ndërmjet drekës dhe parlamentit si gjithmonë ata zgjodhën drekën”, ka shkruar në faqen e tij zyrtare në facebook Taulant Balla. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta: “Po e la dhe doktori mandatin, mos më detyroni të bëj edhe unë ndonjë hata”
Tahiri në Itali, merr aparaturat për kontrollin e kufijve »
Article Logic
Execution time: 0.018339157104492
array(1) { ["section"]=> string(100) "taulant-balla-kunder-opozites-ndermjet-drekes-dhe-parlamentit-si-gjithmone-ata-zgjodhen-dreken-34232" }