Taulant Balla përkujdeset për paraqitjen e Oerd Bylykbashit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:53 19-05-2016 Taulant Balla përkujdeset për paraqitjen e Oerd Bylykbashit Taulant Balla dhe Oerd Bylykbashi

LSA

Shpesh herë jemi mësuar t’i shohim nën tension dhe në situata jo aq miqësore deputetët e Parlamentit shqiptar por kjo foto tregon një realitet tjetër.

 

Deputeti socialist Taulant Balla zgjat duart me delikatesë drejt kollares së kolegut të tij Oerd Bylykbashi, e ndërsa ngre pakëz lart mjekrën për të treguar përqëndrim dhe siguri në atë që bën, Bylykbashi var duart në xhepa dhe lëshon shikimin përtokë, duke u dorëzuar me besim të plotë te Balla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028150796890259
array(1) { ["section"]=> string(65) "taulant-balla-perkujdeset-per-paraqitjen-e-oerd-bylykbashit-40954" }