Taulant Balla: Zgjedhjet në qershor i fitojmë dhe vetëm

Publikuar tek: barometri, më 07:28 04-04-2017 Taulant Balla: Zgjedhjet në qershor i fitojmë dhe vetëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028259992599487
array(1) { ["section"]=> string(60) "taulant-balla-zgjedhjet-ne-qershor-i-fitojme-dhe-vetem-74024" }