Tavolina ‘’VIP’’, Rama çohet në këmbë dhe bërtet, pas tij Veliaj. Por një vajzë edhe më shumë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:34 14-06-2016

Tavolina ‘’VIP’’, Rama çohet në këmbë dhe bërtet, pas tij Veliaj. Por një vajzë edhe më shumë. Është ky momenti i djeshëm i ndeshjes Belgjikë-Itali, kur italianët shënuan.

Kryeministri Edi Rama shoqërohej nga kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, drejtori i Bashkisë Blendi Gonxhe, këngëtari Pirro Çako e disa miq të tjerë.

Italia mundi 2 me 0 dje Belgjikën dhe ky është pikërisht goli i parë, i cili e ka kapur  ‘’Tavolinën VIP’’ plot me emocione.

Dhe kryeministri, si basketbollist që ka qenë, nuk mund ta ndajë nga vetja topin e basketbollit...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020026922225952
array(1) { ["section"]=> string(98) "tavolina-vip-rama-cohet-ne-kembe-dhe-bertet-pas-tij-veliaj-por-nje-vajze-edhe-me-shume-video-43460" }