Taylor Swift në ‘luftë’ me ish të fejuarin, Calvin Harris

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 14-07-2016 Taylor Swift në ‘luftë’ me ish të fejuarin, Calvin Harris

Këngëtarja Taylor Swift ka hapur luftë me ish të fejuarin e saj Calvin Harris në momentin që ka deklaruar se ka shkruajtur tekstin e këngës hit të Calvin Harris dhe Rihannas, ‘’This Is What u came for’’.

Mësohet se lidhja e yllit Swift, me Dj e njohur skocez, përfundoi për shkak se Calvin, nuk i respektoi rregullat e marrëveshjes që kishin bërë për realizimin e këngës ka thënë këngëtarja.

Ajo është shprehur se është përgjegjësja e vetme sekrete e suksesit të kësaj kënge.

Por komenteve të Swift, Harris nuk i’u është përgjigjur ende.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068941116333008
array(1) { ["section"]=> string(60) "taylor-swift-ne-lufte-me-ish-te-fejuarin-calvin-harris-46558" }