TCH për Sokol Ballën pas largimit: Nuk është fundi, ka plot të tjerë

Publikuar tek: barometri, më 08:18 02-01-2018 TCH për Sokol Ballën pas largimit: Nuk është fundi, ka plot të tjerë

Pas shkarkimit nga drejtor informacioni në Top Channel, Sokol Balla lajmëroi largimin edhe nga emisioni që drejtonte prej kohësh “Top Story”.

Largimi i tij është shoqëruar me komente të shumta, ku nuk ka munguar as nga pronarja e Top Channel Vjollca Hoxha.

Në një shkrim të postuar edhe në faqen e webit të televizionit, thuhet:

“Natyrisht që ikja e Sokoll Ballës është një goditje, por nuk është fundi. Ka plot të tjerë në tregun mediatik që mbushin boshllëkun e krijuar, bile mund të jenë edhe më të mirë. Kjo nuk do të thotë se Sokol Balla nuk është gazetar VIP dhe me një zgjuarsi e nuhatje të lindur për gazetar. Por nuk u shemb Roma se iku Koli”.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043998003005981
array(1) { ["section"]=> string(73) "tch-per-sokol-ballen-pas-largimit-nuk-eshte-fundi-ka-plot-te-tjere-105114" }