“Të dh*efsha mu në Linditë Nikollë”, aktori i Portokalli video të dedikuar ministres që e la pa shkollë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:53 11-10-2016

Djali në video quhet Olsi Bylyku dhe është aktori më i ri që i është bashkuar trupës së humorit “Portokalli”. Një i ri i evidentuar për talentin e tij dhe aftësitë aktruese.

Por i riu nuk bën humor vetëm në spektaklin e famshëm. Ai ka improvizuar një video përmes të cilës godet me tone ironie sarkastike ministren e Arsimit Lindita Nikolla. Nën lëkurën e një maturanti të mbetur pa shkollë, ashtu siç kanë mbetur një pjesë e mirë e maturantëve, Olsi i çon një mesazh të drejtpërdrejtë Nikollës.

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018784999847412
array(1) { ["section"]=> string(112) "te-dh-efsha-mu-ne-lindite-nikolle-aktori-i-portokalli-video-te-dedikuar-ministres-qe-e-la-pa-shkolle-video-55786" }