Te Eni ‘’falen’’ të gjithë. Gratë e publikut i kërkojnë ndihmë, Juristja: Ik tani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:49 09-06-2016

Te Eni Çobani, juristja e njohur që ka dhe një emision ndërmjetësimi në TV Klan ‘’falen’’ të gjithë. Gratë e publikut të ‘’E diela shqiptare’’,  i kërkojnë ndihmë për hallet që kanë.

‘’Ik tani! Na çmendën’’, u thotë Eni, teksa diskuton me to.

Por me të parë një vajzë që po i filmon, ato i kërkojnë me mirësjellje të largohet që të mund të flasin me juristen, që për hir së së vërtetës për shumë është kthyer në ‘’ëngjëllin mbrojtës’’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Petroninsat’’ organizojnë mbrëmjen speciale, mes tyre dhe deputeti socialist
Ministri Ahmetaj hedh gjithë qejf videon në ‘’Facebook’’, por sulmohet keq: Mavri me bojë do jeni »
Article Logic
Execution time: 0.0041840076446533
array(1) { ["section"]=> string(80) "te-eni-falen-te-gjithe-grate-e-publikut-i-kerkojne-ndihme-juristja-ik-tani-42920" }