Të gjitha surprizat e Shën Valentinit që patë ishin ‘kot fare’ para asaj që i shoqi i bëri Eminës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 14-02-2018 Të gjitha surprizat e Shën Valentinit që patë ishin ‘kot fare’ para asaj që i shoqi i bëri Eminës (Video)

Instagrami sot ishte kthyer në një paradë të dhuatave dhe surprizave që të famshmit shqiptarë kishin marrë për Shën Valentin.

Deri tani kishim parë dhurata, lule, dedikime por surpriza që bashkëshorti miliarder i ka bërë modeles me famë botërore Emina Çunmulaj nuk ka të krahasuar me ato që u treguan deri më tani.

Një apartament i gjithi me tullumbace dhe lule, këtë e kishim parë vetëm nepër filma. Bukuroshja ka postuar të gjithë ambjentin në Instagramin e saj dhe me të drejtë, pasi të gjitha femrat do ta kishin bërë po të ndodheshin në vendin e saj.

Supermodelja shqiptare dhe miliarderi izraelit janë një ndër çiftet më të lakuar të showbiz-it. Kjo jo vetëm për historinë tyre përrallore të dashurisë por edhe për jetën luksoze që bëjnë.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Vendi më i çmendur që ke bërë seks?', Sara Kapo habit me përgjigjen
Sapo pranoi se ishte shtatzënë, bashkëshorti milioner paralajmëron “ndarjen” nga këngëtarja shqiptare? »
Article Logic
Execution time: 0.024029016494751
array(1) { ["section"]=> string(108) "te-gjitha-surprizat-e-shen-valentinit-qe-pate-ishin-kot-fare-para-asaj-qe-i-shoqi-i-beri-emines-video-110269" }