Të gjithë sytë nga Bebe Rexha, shkëlqen në “MTV Europian Music Awards”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 07-11-2016 Të gjithë sytë nga Bebe Rexha, shkëlqen në “MTV Europian Music Awards”

Shqiptarja e famshme në mbarë botën për muzikën e saj Bebe Rexha ka shkëlqyer natën e kaluar me paraqitjen dhe performancën e saj në MTV Europian Music Awards.

“Mbrëmje e madhe” shkruan Bebe në rrjetet sociale ku padyshim prioritet ka patur paraqitja e saj e jashtme.

Këngëtarja ka marrë mjëft komplimenta për imazhin që ka reflektuar gjatë mbrëmjes. Ndërkohë që asnjë nga këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha nuk kanë fituar çmime në ceremoninë MTV EMA 2016.

bebee1.jpg

bebee2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023139953613281
array(1) { ["section"]=> string(73) "te-gjithe-syte-nga-bebe-rexha-shkelqen-ne-mtv-europian-music-awards-58640" }