Të gjithë të ֛çmendur pas Ilda Bejlerit...Ajo hedh një foto dhe lexoni se çfarë i shkruajnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:32 27-08-2015 Të gjithë të ֛çmendur pas Ilda Bejlerit...Ajo hedh një foto dhe lexoni se çfarë i shkruajnë Ilda Bejleri

Imazhi i Digitalb, Ilda Bejleri ia ka dalë t’i çmende të gjithë këtë sezon.

Provokuese më shumë se çdo herë tjetër, me bikini e forma...Ilda ka rënë në sy të përdoruesve të rrjeteve sociale.

Ndonëse thuajse, shumica i ka mbyllur pushimet, Ilda Bejleri poston këto foto “hot” dhe na kthen edhe njëherë në korrik.

Komentuesit nuk janë kursyer fare kur ka erdhur puna te linjat e gazetares sportive. Disa e krahasojnë me gazetaret spanjolle, të tjerë me femrat braziliane e ndërsa të tjerë i bien shkurt duke i thënë se është: “Super...”

Komentet e fansave 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.095247030258179
array(1) { ["section"]=> string(94) "te-gjithe-te-cmendur-pas-ilda-bejlerit-ajo-hedh-nje-foto-dhe-lexoni-se-cfare-i-shkruajne-19301" }