Të gjthë në fushatë, çfarë po bën Kastriot Islami që u la jashtë listës nga Basha (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 21-06-2017 Të gjthë në fushatë, çfarë po bën Kastriot Islami që u la jashtë listës nga Basha (FOTO)

Kastriot Islami, deputeti i PD-së, u la jashtë listës së kandidatëve nga Lulzim Basha.

Mirëpo, sot Kastriot Islami nën shoqërinë e mikut të tij Ferdinand Shehu, shëtisin bashkë në kryeqytet dhe duken indiferentë nga situata politike.

Në foton dërguar në redaksinë e newsbomb.al, Islami dhe Shehu veshur me pantallona të shkurtëra, bluzë, e atlete duket se shijojnë kohën me diell, ndërkohë që fushata elektorale vijon. /Newsbomb.al/ 

 19402554_1706607656301639_721033100_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016889095306396
array(1) { ["section"]=> string(91) "te-gjthe-ne-fushate-cfare-po-ben-kastriot-islami-qe-u-la-jashte-listes-nga-basha-foto-83266" }