“Të ka bërë mamaja për qejfin e vet”, telefonuesja vë në vështirësi gazetarin shqiptar por pasi mbaron gjithçka, reagimi i tij është epik

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:17 04-03-2017 “Të ka bërë mamaja për qejfin e vet”, telefonuesja vë në vështirësi gazetarin shqiptar por pasi mbaron gjithçka, reagimi i tij është epik

Një moment i këndshëm dhe sikletosës në të njëjtën kohë ka ndodhur mëngjesin e sot në emisionin e Bledian Kokës në News 24.

Moderatori ashtu si çdo mëngjes ka pritur telefonatat me hallet e qytetarëve por një zonjë, përpara se t’i qante hallin ka lëshuar një lumë komplimentesh kundrejt tij.

“Të marrsha të ligat sa i mirë je! Të ka bërë mamaja për qejfin e vet. I lumtë barku!” i është drejtuar zonja moderatorit që është skuqur dhe ka vazhduar duke iu përgjigjur “Po, të dëgjoj” si për të dalë nga situata.

Por pasi emisioni është mbyllur, reagimi i tij ka qenë i paparë.

“Mamiiii! Kjo ishte për ty”, ka shkruar Koka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094038009643555
array(1) { ["section"]=> string(139) "te-ka-bere-mamaja-per-qejfin-e-vet-telefonuesja-ve-ne-veshtiresi-gazetarin-shqiptar-por-pasi-mbaron-gjithcka-reagimi-i-tij-eshte-epik-70726" }