“Të ka kapur të madh mosha e facebook-ut, ngele duke bërë bla, bla, bla…”, ia kthen Rama: Duhet të presësh një kryeministër tjetër…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:20 21-04-2017 “Të ka kapur të madh mosha e facebook-ut, ngele duke bërë bla, bla, bla…”, ia kthen Rama: Duhet të presësh një kryeministër tjetër…

Kryeministri Edi Rama ka replikuar këtë mëngjes me disa nga komentuesit virtual, të cilët kanë shkruar pas publikimit të imazhit të Pazarit të Rid je dhe sot në profilin e tij në facebook.

Ashtu si zakonisht, shefi i qeverisë ka gjetur kohën dhe u ka kthyer përgjigje disa prej tyre, por ajo më interesantja është komenti i shkëputur, si mëposhtë: 

 

ramama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029645919799805
array(1) { ["section"]=> string(128) "te-ka-kapur-te-madh-mosha-e-facebook-ut-ngele-duke-bere-bla-bla-bla-ia-kthen-rama-duhet-te-presesh-nje-kryeminister-tjeter-75910" }