“Të ketë shtat të gjatë, të jetë zeshkan, i këndshëm dhe ta dashurojë”, kështu e do këngëtarja mashkullin e saj ideal

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 09-02-2017 “Të ketë shtat të gjatë, të jetë zeshkan, i këndshëm dhe ta dashurojë”, kështu e do këngëtarja mashkullin e saj ideal

“Të ketë shtat të gjatë, të jetë zeshkan, i këndshëm dhe ta dashurojë”, kështu e do këngëtarja Enca Haxhia mashkullin e saj ideal.

 

Enca ka bërë një bashkëbisedim “live”me fansat ku ka përshkruar edhe mashkullin e saj ideal.

Sipas Prive, Enca fizikun e tij e përshkruan me shtat të gjatë, të jetë zeshkan, i këndshëm dhe ta dashurojë. Kush i përmbush të gjtha këto le të nxitojë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095469951629639
array(1) { ["section"]=> string(118) "te-kete-shtat-te-gjate-te-jete-zeshkan-i-kendshem-dhe-ta-dashuroje-keshtu-e-do-kengetarja-mashkullin-e-saj-ideal-68248" }