“Të lë burri e zezaku ty mi?”, gruaja gjen gënjeshtrën e duhur për tu harbuar me shoqen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:56 09-03-2017 “Të lë burri e zezaku ty mi?”, gruaja gjen gënjeshtrën e duhur për tu harbuar me shoqen

Më 8 mars të gjithë luleshitësit patën punë dhe u kënaqën me aktivitetin e tyre në fund të ditës, por duket se nuk kanë qenë ata të vetmit që kanë pasur përfitime nga kjo festë-protestë. Ata që kanë dalë jo keq janë edhe pronarët e clubeve të natës, të cilët si çdo vit u mbushën plotë e përplotë.

Një arsye më shumë për të shkuar në klubet e natës, duket se janë edhe striptistët që argëtojnë pa masë femrat shqiptare. Këtë e kanë treguar edhe dy mikesha, njëra e martuar dhe tjetra beqare.

Ato kanë komunikuar mes tyre në Viber, ku njëra prej vajzave i kërkon tjetrës të marrë leje nga bashkëshorti për të shkuar në pub, ndërsa tjetra ia kthen se e ka rregulluar situatën për të parë zezakët.

Më poshtë gjeni një pjesë të bisedës mes tyre të publikuar nga “InTv”.

34534566ujuhjuhjuhj.jpg

wer4344444ghhhhh222.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025196075439453
array(1) { ["section"]=> string(89) "te-le-burri-e-zezaku-ty-mi-gruaja-gjen-genjeshtren-e-duhur-per-tu-harbuar-me-shoqen-71356" }