Te Liqeni Artificial zhvillohet maratona e vrapit por tenori nxjerr gjithë "të palarat": Prit ta ndez një se m’u ça hunda... (BISEDAT OFF RECORD)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:17 11-05-2017 Te Liqeni Artificial zhvillohet maratona e vrapit por tenori nxjerr gjithë

Në Tiranë, konkretisht në Parkun e Liqenit Artificial po zhvillohet maratona “RUNING 4 EU”.

Sakaq, tenori Agim Hushi ka ndarë fragmente bisedash me miqtë e tij, përmes së cilave shpalos atë që po ndodh në të vërtetë në këtë maratonë me “maratonomakë” të rinj që synojnë të shkojnë drejt Bashkimit Europian.

RRËFIMI I PLOTË I AGIM HUSHIT:

Ne keto momente duke u zhvilluar ne parkun e liqenit artificial maratona RUNING 4 EU

Fragmente bisedash:

Instruktori:
Ej o cuna mos u futni nga pylli, slejohet me pre shkurt.
Pergjigja:
Me rob shpije na bohet shurra profe!

Nje vajze duke ecur:

Po te kisha nje sufllaqe tashti i kisha bo m.... Maratones

Nje djale ne telefon:

Jam ne maratone per zotin
Po na marrim shpirtin
Keto thone po shkojm ne EU duke vrapu por une po ta le amanet mos qaj per mu po vdiqa se nxhenet do shkoj
Prit ta ndez nje here se mu ca hunda
Hajt zogu se flasim prap kur te arrij ne finish....

Nje vajze tjeter:

Hajdeni goca futemi ne kazan sa te mbaroj ky qamet
Tjetra:

Ua po une sot lava floket dhe me mbajne ere

Albanian Maratone drejt EU !

aa.jpg

ar1.jpgma0.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19038414955139
array(1) { ["section"]=> string(143) "te-liqeni-artificial-zhvillohet-maratona-e-vrapit-por-tenori-nxjerr-gjithe-te-palarat-prit-ta-ndez-nje-se-m-u-ca-hunda-bisedat-off-record-78258" }