Të lumtur e të ngjeshur pas lules, Kryemadhi dhe Bes Kallaku urojnë “MIRËMËNGJES” ndryshe nga herët e tjera (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:15 14-05-2017 Të lumtur e të ngjeshur pas lules, Kryemadhi dhe Bes Kallaku urojnë “MIRËMËNGJES” ndryshe nga herët e tjera (FOTO)

Të dy të lumtur dhe ngjeshur pas lules, Monika Kryemadhi dhe aktori i njohur Bes Kallaku  ju urojnë një “MIRËMËNGJES” ndryshe nga herët e tjera.

Pothuajse çdo mëngjes, nënkryetarja e LSI-së uron miqtë e saj virtualisht, por sot ka qenë dhe Bes Kallaku që i është bashkuar urimit të Kryemadhit.

“Mirëmëngjes nga dy njerëz që janë si ju dhe ju duan shumë”, shkruan politikania teksa ka publikuar foton e këndshme.

MONIKA_DHE_BESJ.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024982929229736
array(1) { ["section"]=> string(120) "te-lumtur-e-te-ngjeshur-pas-lules-kryemadhi-dhe-artisti-i-njohur-urojne-miremengjes-ndryshe-nga-heret-e-tjera-foto-78584" }