Të moshuarin e zë korenti, humbet jetën në urgjencën e Velipojës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:39 13-02-2018 Të moshuarin e zë korenti, humbet jetën në urgjencën e Velipojës

Një 68-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike pasditen e sotme në Velipojë.

Viktima është identifikuar si Ndue Gjoka. Është e paqartë se në ç’rrethana e ka zënë korenti. Ai është dërguar menjëherë në spital por ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur në urgjencë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rreshjet e shiut dhe borës, Emergjencat: Ja gjendja aktuale në të gjithë vendin
Teatri te Turbina, Hervin Çuli ‘sherr’ me Zhejin në emision: Po hedh shashkën... (Debati) »
Article Logic
Execution time: 0.020272970199585
array(1) { ["section"]=> string(70) "te-moshuarin-e-ze-korenti-humbet-jeten-ne-urgjencen-e-velipojes-110158" }