Të ndarë, por surpriza që i bëjnë vajzës së tyre s’ka të çmuar. Albano dhe Romina bashkë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:52 05-09-2016

Janë të ndarë prej vitesh por surpriza që i bëjnë vajzës së tyre s’ka të çmuar. Këngëtarët Albano Carrisi dhe Romina Power, shumë të dashur edhe për publikun shqiptar, kanë kënduar së bashku në dasmën e bijës së tyre.

Kristel Carrisi u martua Davor Luksic dhe supriza e prindërve të saj e ka gëzuar pa masë.

Çifti i ri shfaqet duke adhuruar të ëmën dhe babanë e nuses, me shumë fansa që i duartrokasin.

Albano Carrisi do të vijë në 16 shtator në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020455121994019
array(1) { ["section"]=> string(98) "te-ndare-por-surpriza-qe-i-bejne-vajzes-se-tyre-s-ka-te-cmuar-albano-dhe-romina-bashke-video-51908" }