"Të q*fsha motrën", si reaguan të rinjtë kur policia mësyu në club-in e natës për drogën (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:43 11-12-2016

Kjo është një video e siguruar nga newsbomb.al dhe tregon momentin kur forcat policore mësynë në një nga ambientet më të frekuentuara të jetës së natës në Tiranë.

Mbrëmë në një nga club-et e Tiranës kanë qenë të ftuar Sunnery James Ryan dhe Marciano dhe club-i ka qenë mbushur plot por policia ka ndërhyrë për të finalizuar operacionin antidrogë që është shoqëruar edhe me arrestime masive të menaxherëve në gjithë club-et e kryeqytetit.

Të rinjtë dëgjohet teksa shajnë në shenjë revolte e rebelimi policinë që i ndërpreu “argëtimin” me hashash e kokainë.

EMRAT E TË ARRESTUARVE SIPAS POLICISË:

1. Andri Buxhuku, 46 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

2. Geri Pogoni, 29 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

3. Elton Murati, 34 vjeç, banues në Tiranë.

4. Dorjan Plaku, 26 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

5. Oltion Bekteshi, 36 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

6. Erjon Dobi, 24 vjeç, banues në Tiranë.

7. Redi Roshi, 25 vjeç, banues në Tiranë.

8. Ermir Papadhimitri, 30 vjeç, banues në Tiranë.

9. Emiljano Llupo, 22 vjeç, banues në Tiranë, Staf kamarier i lokalit.

10. Filip Fermanis, 31 vjeç, banues në Tiranë, Menaxher i lokalit.

11. Arlind Kozeli, 36 vjeç, banues në Tiranë, DJ dhe bashkëpronar i lokalit.

I proceduar në gjendie të lirë shtetasi:

12. Elvis Lufi, 36 vjeç, banues në Tiranë.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AKU 750 kontrolle për mishin në gjithë Shqipërinë, gjobiten 170 biznese: Blini mish vetëm në këtë rast
Lule në mes të dimrit, ja si ka ndryshuar kjo lulishte në qendër të Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.0044600963592529
array(1) { ["section"]=> string(97) "te-q-fsha-motren-si-reaguan-te-rinjte-kur-policia-mesyu-ne-club-in-e-nates-per-drogen-video-62309" }