Të rinjtë polak e teprojnë, dhurojnë spektakël erotik në plazhe publike (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:55 07-08-2017 Të rinjtë polak e teprojnë, dhurojnë spektakël erotik në plazhe publike (FOTO)

Ditët e nxehta të kësaj vere janë bërë gati të padurueshme për të gjithë dhe çdokush ka gjetur mënyrën e vetë për t’i shpëtuar këtyre temperatuarve.

Por një mënyrë origjinale kanë gjetur disa të rinj polak, të cilët kanë orginzuar një “shkuma party”, por jo si ata të zakonshmit, një "party në det". Skenat nga kjo festë e të rinjve polak mund të jenë shumë freskuese për ata vetë, por për ata që i shohin janë më shumë se të nxehta.

Më poshtë fotot:

Screenshot_4.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068581104278564
array(1) { ["section"]=> string(81) "te-rinjte-polak-e-teprojne-dhurojne-spektakel-erotik-ne-plazhe-publike-foto-88506" }