Të rinjtë sulmojnë një grua myslimane, e tërheqin zvarrë dhe i heqin shaminë nga koka

Publikuar tek: bota, më 08:46 17-12-2016 Të rinjtë sulmojnë një grua myslimane, e tërheqin zvarrë dhe i heqin shaminë nga koka

Një grua myslimane është tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi në kokë mbante shami.

Ngjarja ka ndodhur në Britaninë e Madhe në një qytet të quajtur Chingford.

Sipas ‘Metro’ sulmi është kryer nga dy burra për të cilët policia ka thënë ishin të panjohur për gruan.

Ata i janë sulmuar asaj dhe ia kanë hequr shaminë dhe e kanë hedhur në tokë.

Policia ka thënë se agresorët ishin 17 dhe 19 vjeç, por ende nuk janë arrestuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058696031570435
array(1) { ["section"]=> string(90) "te-rinjte-sulmojne-nje-grua-myslimane-e-terheqin-zvarre-dhe-i-heqin-shamine-nga-koka-62917" }