Të shoqërosh dhe picën me bukë?! Vetëm ky person publik e bën diçka të tillë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:36 19-10-2016 Të shoqërosh dhe picën me bukë?! Vetëm ky person publik e bën diçka të tillë (Foto)

Të shoqërosh dhe picën me bukë?! Ka dhe nga ato persona. Humoristi Bes Kallaku ka postuar një foto në Instagram, një picë dhe ca feta bukë pranë saj.

“O cun, na bje i fet buk re, se u ftof pajca”,-shkruan Besi teksa ka postuar dhe foton e picës. Mos vallë Besi e konsumon me të vërtetë picën me bukë, apo është një nga shakatë e tij?! Me shumë mundësi është kjo e dyta.

bes_kallaku.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029905080795288
array(1) { ["section"]=> string(85) "te-shoqerosh-dhe-picen-me-buke-vetem-ky-person-publik-e-ben-dicka-te-tille-foto-56761" }