Të shpallur në kërkim NDËRKOMBËTAR, arrestohen në Vlorë shqiptari dhe turku (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:48 12-07-2018 Të shpallur në kërkim NDËRKOMBËTAR, arrestohen në Vlorë shqiptari dhe turku (EMRAT) Foto ilustruese

Kapen e ndalohen dy shtetas të shpallur në kërkim, me qëllim ekstradimi drejt Italisë dhe Turqisë.

Policia e Vlorës ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e shtetasit: Shpëtim.A., 50 vjeç, banues në fshatin Babicë, Vlorë.

50vjeçari ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma Itali, pasi është i dënuar me 3 vjet, 6 muaj dhe 18 ditë  burgim, nga drejtësia italiane për veprat penale ''Shfrytëzim prostitucioni'', ''Trafikimi narkotikëve'' dhe ''Pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal'',.

Gjithashtu u arrestua Tayfun.D., 35 vjeç, banues në Turqi i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale ''Mashtrim me kredi''. Ky shtetasi është dënuar me 1 vit burg.

Ndërkohë po vijojnë procedurat e mëtejshme për ekstradimin e këtyre dy shtetasve drejt shteteve përkatëse ku janë shpallur në kërkim.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çelet ‘merkatoja mediatike’, LËVIZJE të bujshme gazetarësh, telvizioni i ri i rekrtuon (EMRAT)
NDESHJA e Partizanit me ekipin slloven, ja rrugët që BLLOKOHEN në TIRANË »
Article Logic
Execution time: 0.014301061630249
array(1) { ["section"]=> string(87) "te-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-arrestohen-ne-vlore-shqiptari-dhe-turku-emrat-127644" }