Të shtëna me armë në Kanada, mes të vdekurve 2 policë

Publikuar tek: bota, më 14:58 10-08-2018 Të shtëna me armë në Kanada, mes të vdekurve 2 policë Foto ilustruese

Mes 4 viktimave të mbetur të vrarë gjatë të shtënave me armë që kanë ndodhur në rrugën Brookside Drive, në qytetin lindor, Nju Brunsuik në Kanada, ishin dhe 2 policë.

Policia kanadeze thotë se ka arrestuar një person të dyshuar për të shtënat.

Policia i bëri apel qytetarëve të evitojnë zonën dhe të qëndronin në banesat e tyre dhe në vende të sigurta.

Incidenti ndodhi rreth orës 07:30 me orën lokale.

Ndërkohë, ende nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA ‘ndëshkon’ Turqinë, dyfishon çmimin e dy prej eksporteve kryesore
Burri mësues vret gruan pasi e ndaloi të dhunonte fëmijën e tyre »
Article Logic
Execution time: 0.0049729347229004
array(1) { ["section"]=> string(59) "te-shtena-me-arme-ne-kanada-mes-te-vdekurve-2-police-130724" }