Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA

Publikuar tek: bota, më 14:19 09-11-2018 Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA

Të shtëna me armë janë regjistruar në një shkollë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mediat amerikane raportojnë se ngjarja është regjistruar në Karolinën e Veriut në një shkollë të mesme në Hampstead.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të plagosur ose viktima. Ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vë flakën makinës dhe godet me thikë 3 persona, 1 i vdekur, policia i kundërpërgjigjet me armë
Ngjarja e rëndë në Australi, ISIS merr përsipër SULMIN »
Article Logic
Execution time: 0.0042598247528076
array(1) { ["section"]=> string(47) "te-shtena-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-shba-140895" }