Të shtëna me armë pranë stërvitjes së ekipit italian, 3 të plagosur

Publikuar tek: rajon, më 19:53 28-11-2017 Të shtëna me armë pranë stërvitjes së ekipit italian, 3 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali në aksin rrugor Genova-Pegli të autostradës “A10”.

Mediat vendase bëjnë me dije se policia është vënë në ndjekie të disa personave me makinë të vjedhur dhe ka hapur zjarr pranë qendrës stërvitore të ekipit të Genoas.

Nga plumbat 3 ushtarë të Forcave të Armatosura mbetën të plagosur në rrethana ende të paqarta. Ndërsa dy personat që ndodheshin në makinën e vjedhur kanë arritur të arratisen.

Ngjarja ka shkaktuar edhe panik te banorët e shumtë në këtë zonë të populluar.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festa e Pavarësisë, mediat serbe: Shqiptarët provokuan Beogradin
Publikohen të dhënat, numër i lartë fëmijësh kosovar në zonat e kontrrolluara nga ISIS »
Article Logic
Execution time: 0.21322298049927
array(1) { ["section"]=> string(73) "te-shtena-me-arme-prane-stervitjes-se-ekipit-italian-3-te-plagosur-101128" }