Të shtëna me armë zjarri në Mat, dyshohet për 1 të vdekur, 2 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 14:13 11-10-2018 Të shtëna me armë zjarri në Mat, dyshohet për 1 të vdekur, 2 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri raportohen nga Mati.

Dyshohet se një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur. Këta të fundit, sipas informacioneve paraprake, dyshohet se janë punonjës të Bashkisë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli ku punonjësit e Bashkisë shkuan për të hapur një rrugë.

Ende nuk ka informacion zyrtar nga policia rreth ngjarjes, ndërkohë priten detaje.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e  plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta KTHEN për herë të dytë LIGJIN e TEATRIT në Kuvend, rendit një nga një ARSYET
Samiti i parë i vajzave, Manastirliu: Kini besim te vetja, ja cili është modeli im »
Article Logic
Execution time: 0.013473987579346
array(1) { ["section"]=> string(77) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-mat-dyshohet-per-1-te-vdekur-2-te-plagosur-137428" }