Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për 8 të vdekur

Publikuar tek: aktualitet, më 17:21 10-08-2018 Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për 8 të vdekur

Të shtënta me armë zjarri në fshatin Resulaj, në Selenicë të Vlorës.

Paraprakisht dyshohet për 8 persona të vdekur në fshatin Resulaj të Vlorës. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se autori është një 24-vjeçar me mbiemrin Zykaj. Në ndjekje të tij janë vënë forcat e policisë, FNSH, Delta Force dhe Renea. Raportohet se autori mund të jetë me probleme mendore. Sipas policisë viktimat janë pjestarë të dy fiseve.

(Vijon...)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021589994430542
array(1) { ["section"]=> string(65) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-vlore-dyshohet-per-8-te-vdekur-130735" }