Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, një i plagosur (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:02 16-04-2018 Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, një i plagosur (EMRI)

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Vlorë.

Rethanat e ngjarjes janë ende të paqarta. Plagosja ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” në zonën e ish-Shkollës së Naftës. Raportohet se i plagosur ka mbetur 53-vjeçari Arsen Gerbi. Ai është qëlluar me plumb në këmbë pas një konflikti të çastit.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vendosën eksploziv në makinë, zbardhet dëshmia e gruas: Po flija me djalin 5 vjeçar
Si të zhdukësh EKZORCIZMIN...nëpërmjet celularit. KARDINALI shqiptar tërheq vëmendjen e pjesëmarrësve »
Article Logic
Execution time: 0.49964809417725
array(1) { ["section"]=> string(60) "te-shtena-me-arme-zjarri-ne-vlore-nje-i-plagosur-emri-117094" }